Talas Sıhhi Tesisat

Talas Su Tesisatı

Yılların verdiği bilgi birimi ve deneyimle tüm Kayseri bölgelerine son teknoloji ve yüksek performanslı ekipmanlarımızla su tesisatı, sıhhi tesisat, tamir, tadilat hizmetleri sunuyoruz. 7/24 hizmet sunduğumuz için bizlere ne zaman ihtiyacınız olursa hiç çekinmeden gönlünüzce ulaşabilir, bilgi ve randevu alabilirsiniz.  10 yılı aşkın sektör tecrübemiz, gelişen ve gün geçtikçe yenilenen teknolojik ekipmanlarımızla her tür su tesisatı ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz. Kayseri ve civar bölgelerinde evinizde veya iş yerlerinizde oluşan tüm tesisat problemlerinizi anında tespit edip gideriyoruz.

About image

Talas Sıhhi Tesisat

Talas su tesisatı, talas sıhhi tesisat olarak sunduğumuz tesisat çözümleriyle bizlere ne zaman ihtiyacınız olursa yarım saat içerisinde hizmetinizdeyiz. En gelişmiş ekipmanlarla evlerinizde yaşadığınız tesisat problemlerini en kolay şekilde, kırıp dökmeden, pislik çıkarmadan tamiratını gerçekleştiriyoruz.

Tuvalet tesisatçısı ustası klozet, alaturka veya alafranga her türlü tuvalet modellerinin montajı kurulumu bunlarla ilgili tamir, parça değişimi, rezervuar, sifon tamiri ve değişimi tıkanıklık sorunlarının çözümü gibi tuvalet ile ilgili tüm işlerinizi Namlı Yapı Hizmetleriyle gönül rahatlığıyla giderebilirsiniz.

Talas Su Arızası

Su tesisatı borusu patlamış ve su baskınına neden olmuşsa ve acil su tesisatçısı ustasına ihtiyacınız varsa hemen acil tesisatçı ustası ile irtibat kurun. Su baskınına neden olan tesisat boru patlağını hızlı ve teknolojik ekipmanlarımızla en salıklı ve pratik şekilde çözümleyelim. Eğer eviniz veya iş yerinizde tesisat değişikliği, tamiri gibi konularda yardıma ihtiyacınız var ise uzman ekibimiz ve uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

Talas Sucu

Talas su tesisatlarınızda yaşadığınız problem ve arızaları en hızlı gidermek için var gücümüzle çalışıyoruz. Temiz veya kirli su tesisatı, içme suyu tesisatı, Pprc boru tesisatı, pprc boru kaynak yapımı, pimaş, rogar tesisatı, pvc boru tesisatı kurulumu, paslanmaz su deposu montajı, hidrofor tesisatı ve kurulumu, sıhhi tesisat kollektör sistemi kurumu, su arıtma ve yumuşatma tesisatları, otomatik filtrasyon sistemleri, ultraviole dezenfeksiyon sistemleri, mutfak tesisatı, çamaşırhane tesisatı gibi tüm talas sıhhi tesisat ihtiyaçlarınızı en hızlı ve pratik şekilde karşılıyoruz.

Scroll to Top
Sohbet Aç
💬 Yardımcı olmamızı ister misiniz?
Namlı Yapı Destek
👋 Merhaba,
Talas Sıhhi Tesisat ile ilgili bilgi almak ister misiniz?