Kayseri Su Tesisatçısı, Sıhhi tesisat

Kayseri Su Tesisatçısı

10 yılı aşkın sektör tecrübemiz, gelişen ve gün geçtikçe yenilenen teknolojik ekipmanlarımızla her tür su tesisatı ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz. Kayseri ve civar bölgelerinde evinizde veya iş yerlerinizde oluşan tüm tesisat problemlerinizi anında tespit edip gideriyoruz.

Kayseri Su Tesisatı

Günümüzde imar edilen her türlü binada su şebekesi bulunmakta ve su ihtiyacı karşılanmaktadır. Su ihtiyacı karşılanırken kullanılan borular gibi çeşitli malzemelerin kalitesi bina su tesisatı açısından son derece kıymetlidir. Apartmanlarda, ofislerde, spor salonları, kongre ve kültür merkezleri gibi su ihtiyacının ihtiyaç duyulduğu her mekanda kullanılan su borularının kalitesizliği, yanlış işçilik veya zamanla yıpranan tesisat nedeniyle su kaçakları meydana gelmektedir. Büyük problemlerle karşılaşılmaması adına düzenli aralıklarla su borularının kontrolü yapılmalı, su kaçağı durumlarına karşı önlem alınmalıdır. Eskiyen su tesisatlarının sağlık açısından bir an önce değiştirilmesi gerekmektedir.

About image

Kayseri Sıhhi Tesisat Ustası

Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı Ustası, yapılarda tesisat, armatür ve vitrifiye elemanlarının montajını yapma becerisine sahip nitelikli kişidir. Sıhhi tesisat, yangın tesisatları, kazan daireleri gibi mekanik tesisat ile ilgili tüm işleri ve bu işlerle ilgili arıza tespiti ve tamirini yapmaktadır.

Tuvalet tesisatçısı ustası klozet, alaturka veya alafranga her türlü tuvalet modellerinin montajı kurulumu bunlarla ilgili tamir, parça değişimi, rezervuar, sifon tamiri ve değişimi tıkanıklık sorunlarının çözümü gibi tuvalet ile ilgili tüm işlerinizi Namlı Yapı Hizmetleriyle gönül rahatlığıyla giderebilirsiniz.

Su tesisatı borusu patlamış ve su baskınına neden olmuşsa ve acil su tesisatçısı ustasına ihtiyacınız varsa hemen acil tesisatçı ustası ile irtibat kurun. Su baskınına neden olan tesisat boru patlağını hızlı ve teknolojik ekipmanlarımızla en salıklı ve pratik şekilde çözümleyelim. Eğer eviniz veya iş yerinizde tesisat değişikliği, tamiri gibi konularda yardıma ihtiyacınız var ise uzman ekibimiz ve uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

Kayseri Su Tesisatı Projesi

 Su tesisatını kapsayan alanlar oldukça geniştir. Ev ve işyerlerinde mutfak, banyo, tuvalet, balkon, bahçe gibi tüm ıslak zeminlerde bulunan su tesisatı temiz su ve tahliye suyu (pis su) ile ilgili tesisatlarda su kaçaklarının tespiti ve onarım işleri. Banyolarda bulunan lavabo, klozet, duş teknesi, küvet ve bunlarla ilişkili musluk, batarya, sifon, rezervuar gibi elemanlarda ortaya çıkan arızaların giderilmesi. Tadilat işlerinizde tesisat ve ekipmanlarının yenilenmesi olarak nitelendirilebilir.

Kayseri Su tesisatı Nasıl Yapılır?

Su tesiatı usatası ev ve iş yerlerinizde tesisat ile ilgili tüm işlerinizde söküm, montaj ve tamir işlerinizi yapıyoruz. Su tesisatçısı olarak bina tesisatları, banyo, mutfak, tuvalet, yemekhane, bahçe iç ve dış mekan tüm mekanik tesisatlarda tamir söküm montaj yapılır. Su tesisatı, temiz ve pis su tesisatını kapsamaktadır. Şebeke suyundan itibaren başlayıp atık suyun kanalizasyona tahliyesine kadar;

  • Mutfak su tesisatı batarya tamiri ve değişimi
  • Banyo tesisatı, lavabo tamiri değişimi, batarya musluk değişimi tıkanıklık açma, küvet duş teknesi değişimi
  • Tuvalet klozet tıkanıklığı sifon değişimi
  • Bahçe ve balkon su tesisatı ve tamiri

gibi tüm alanları kapsar. İşimize, musluk, batarya, evye, lavabo, klozet, tuvalet taşı gibi tümünün montaj, tamir, değişim işlerini de kapsar.

Scroll to Top
Sohbet Aç
💬 Yardımcı olmamızı ister misiniz?
Namlı Yapı Destek
👋 Merhaba,
Kayseri Su Tesisatçısı, Sıhhi tesisat ile ilgili bilgi almak ister misiniz?